Helsinki

Runeberginkatu 43
00100 Helsinki

0207 103 386
helsinki@medipower.fi

040 191 6200

paivystys@medipower.fi

Linjat auki arkisin 7-17 ja viikonloppuisin sekä pyhinä 7-9, työntekijöille sairastapaukset ja akuutit asiat, asiakkaille vuorotilaukset ja akuutit asiat.

Helsingin toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Runeberginkatu 43. Ole yhteydessä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

MediPower Toimialapäällikkö Aki Mäki-Arvela

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@medipower.fi
045 123 3713

MediPower Asiakkuuspäällikkö Mari Uusluoto

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@medipower.fi
050 436 5452

Rekrytointi

MediPower HR-koordinaattori Ellen Böök

Ellen Böök

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

ellen.book@medipower.fi
044 7164 779

MediPower HR-koordinaattori Vilma Heino

Vilma Heino

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

vilma.heino@medipower.fi
040 621 4660

MediPower HR-konsultti Aleksandra Jounila

Aleksandra Jounila

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

aleksandra.jounila@medipower.fi
040 585 5717

MediPower HR-koordinaattori Miia Kulmala

Miia Kulmala

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

miia.kulmala@medipower.fi
044 740 0024

Saara Hahl

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

saara.hahl@medipower.fi
040 5586793

Sanni Heikkilä

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

sanni.heikkila@medipower.fi
040 1952209

Laura Tajas

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

laura.tajas@medipower.fi
040 626 2839

MediPowerin Miia koneella

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä