MediPower palveluksessasi

MediPower on sosiaali- ja terveydenhoitoalan parissa toimiva rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntija. Mediläisten yhteystiedot löydät tältä sivulta sekä toimipistekohtaisesti ylävalikon Yhteystiedot-otsikon alta. Ollaan yhteydessä 👋

Myynti ja tilaukset

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@medipower.fi
045 123 3713

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@medipower.fi
050 436 5452

Rekrytointi

Ellen Böök

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

ellen.book@medipower.fi
044 7164 779

Vilma Heino

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

vilma.heino@medipower.fi
040 621 4660

Aleksandra Jounila

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

aleksandra.jounila@medipower.fi
040 585 5717

Miia Kulmala

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

miia.kulmala@medipower.fi
044 740 0024

Josefiina Kuusiniemi

HR Trainee
Terveydenhuolto / Palvelut

josefiina.kuusiniemi@medipower.fi
040 195 5600

Saara Hahl

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

saara.hahl@medipower.fi
040 5586793

Sanni Heikkilä

HR Trainee
Terveydenhuolto / Palvelut

sanni.heikkila@medipower.fi
040 1952209

Ulkomaat

Levente Kadar

HR-konsultti / Tulkki
Rakennus, Teollisuus, Kuljetus ja logistiikka, Palvelut

levente.kadar@medipower.fi
040 676 6377

Elise Nieminen

HR-konsultti
Terveydenhuolto

elise.nieminen@medipower.fi
+372 513 0161