MediPower palveluksessasi

MediPower on sosiaali- ja terveydenhoitoalan parissa toimiva rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntija. Mediläisten yhteystiedot löydät tältä sivulta sekä toimipistekohtaisesti ylävalikon Yhteystiedot-otsikon alta. Ollaan yhteydessä 👋

 

040 191 6200

paivystys@medipower.fi

 

Asiakkaat – vuorotilaukset: Päivystystämme klo 7.00 – 19.00 arkisin, viikonloppuisin ja pyhinä. Arkisin klo 15.00 jälkeen, viikonloppuisin ja pyhinä vastaamme korkeintaan tunnin viiveellä.

Työntekijät: Ilmoita sairauspoissaoloista meille viestitse numeroon 040 191 6200 sekä suoraan työkohteeseen. Muissa asioissa tavoitat meidät arkisin klo 7.00-15.00.

MediPowerin koko tiimi2

Myynti ja tilaukset

MediPower Toimialapäällikkö Aki Mäki-Arvela

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@medipower.fi
045 123 3713

MediPower HR-koordinaattori Vilma Heino

Vilma Heino

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

vilma.heino@medipower.fi
040 621 4660

MediPower Asiakkuuspäällikkö Mari Uusluoto

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@medipower.fi
050 436 5452

Rekrytointi

MediPower HR-konsultti Aleksandra Jounila

Aleksandra Jounila

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

aleksandra.jounila@medipower.fi
040 585 5717

MediPower HR-koordinaattori Miia Kulmala

Miia Kulmala

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

miia.kulmala@medipower.fi
044 740 0024

Sanni Heikkilä

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

sanni.heikkila@medipower.fi
040 195 2209

Laura Tajas

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

laura.tajas@medipower.fi
040 626 2839

Jenna Kärki

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

jenna.karki@medipower.fi
040 547 5307

Saara Jauhiainen profiilikuva.

Saara Jauhiainen

HR Trainee
Terveydenhuolto / Palvelut

saara.jauhiainen@medipower.fi
040 624 2566

Saara Hahl

(vanhempainvapaalla) HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

saara.hahl@medipower.fi
040 5586793

Ulkomaat

MediPower HR-konsultti Levente Kadar

Levente Kadar

HR-konsultti / Tulkki
Terveydenhuolto

levente.kadar@medipower.fi
+358 40 676 6377

Adrienn Varga

HR-konsultti / Aluepäällikkö (Unkari)
Terveydenhuolto

adrienn.varga@medipower.fi
+358 40 705 1836

HR-konsultti Elise Nieminen

Elise Nieminen

HR-konsultti
Terveydenhuolto

elise.nieminen@medipower.fi
+372 513 0161